اداره پذیرش و ثبت نام

۱ من دانشجوی جدیدالورود می باشم برای ثبت نام به مشکل بر خوردم. هنگامی که کد ملی را وارد می‌کنم این پیام را دریافت می کنم: ‘مرورگر شما دچار مشکل شده و یا شماره ملی را اشتباه وارد می کنید با دانشکده تماس بگیرید?

 هرگاه یکی از موارد زیر اتفاق بیفتد، هنگام وارد کردن کد ملی این پیغام نمایش داده می شود:
۱- زمان ثبت نام شما فرا نرسیده است و زودتر از تاریخ شروع ثبت نام به سایت مراجعه کرده‌ اید.
۲- کد ملی را اشتباه وارد می‌کنید.
۳- قبلا ثبت نام کرده‌اید و شماره دانشجویی دریافت نموده‌اید لذا جهت انجام مابقی امور ( پرداخت الکترونیکی، مشاهده انتخاب واحد و …) بایستی وارد پورتال دانشجویی شوید

 

 


 
۲ –
بنده از دانشجویان جدیدالورود می باشم. از آنجا که بنده جزء اتباع می باشم و کد ملی ندارم برای ثبت نام اینترنتی اقدام نمودم اما بلحاظ نداشتن کد ملی وارد مرحله ثبت مشخصات نمی شوم. لطفا مراراهنمایی کنید?

دانشجوی گرامی شما بایستی در ساعت اداری  با شماره تلفن ۴۴۰۱۲۶۲۳ – ۰۵۱ تماس بگیرید تا به جای کد ملی، شماره دیگری را جهت ثبت نام در اختیار شما قرار دهند.

 


۳ – چطور مطمئن شویم که ثبت نام موقت به درستی انجام شده است؟

در بالای صفحه پورتال  درمقابل وضعیت دانشجو ( راکد یا جاری) نمایش داده می شود. اگر دانشجویی ثبت نام موقت نکرده و یا ثبت نام را ناقص انجام داده است  وضعیت دانشجو راکد می باشد.هنگامی که دانشجو مراحل ثبت نام موقت را بدرستی انجام داده باشد پس از تایید نهایی وضعیت دانشجو از حالت راکد به جاری تغییر می کند.

 


۴ – هنگام ثبت نام در کادر مربوط به شهر اخذ دیپلم، شهر را نمی توانم انتخاب کنم.لطفا مرا راهنمایی کنید.

دانشجوی گرامی جهت ثبت نام از مرورگر Internet Explorer استفاده نمایید هنگامی که ازسایر مرورگرها مانند Firefox یا Google Chrome استفاده می نمایید این مشکل ایجاد می شود.

 


۵ – لطفا درخصوص چگونگی انتخاب  واحد دانشجویان جدیدالورود راهنمایی بفرمایید؟

با توجه به اینکه انتخاب واحد دانشجویان جدیدالورود در نیمسال اول توسط گروه آموزشی انجام شده، این دسته از دانشجویان نیاز به انتخاب واحد ندارند، اما در نیمسال‌های بعد بایستی از طریق گزینه انتخاب واحد در پورتال دانشجویی، اقدام نمایید.

 


۶ – دانشجویان جدیدالورودی که سال گذشته در دانشگاهی مشغول تحصیل بوده اند برای ثبت نام چه کارهایی را باید انجام دهند؟

این دانشجویان باید به دانشگاه قبلی مراجعه و تسویه حساب کامل انجام دهند و پس اخذ تمام مدارک  تحصیلی به دانشگاه جدید مراجعه و مثل سایر دانشجویان جدید ثبت نام نمایند.

 


 ۷ – درصورت مفقود شدن کارت دانشجویی چه اقداماتی باید انجام داد؟

ابتدا باید نسبت به تهیه‌ی فرم تسویه حساب مربوط به کارت المثنی از منوی فرمها اقدام نموده و پس ازاخذ امضاهای لازم و ارائه ی فرم تسویه و فیش پرداختی به مسئول مربوطه کارت المثنی خود را دریافت نمایید.

 

نشانی: خراسان رضوی – سبزوار – توحید شهر- پردیس دانشگاه حکیم سبزواری – پست الکترونیکی: hakim@hsu.ac.ir – تلفن : 05144012611 – 05144012615 – 05144012570 – دورنگار:05144012613 – کد پستی:9617976487 – صندوق پستی:397