به همت مرکز آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه حکیم سبزواری و انجمن علمی زیست شناسی
همایش یک روزه
کارآفرینی‌کاربردی‌ و‌ مدیریت‌سازمانی
در روز 5 شنبه مورخه 12-2-98 در محل سالن آمفی تئاتر دانشکده مهندسی نفت و پتروشمی برگزار گردید.

در این همایش ابتدا اصول کارآفرینی و راه های ورود به بازارهای کسب و کار توسط کارآفرین و مدرس همایش، آقای مهندس مجید احمدی تشریح و آموزش داده شد.
در ادامه همایش کارآفرینان دانشجویی به ارایه دستاوردهای خود پرداخته و محصولات خود را معرفی نمودند که ضمن استقبال خوب سرمایه گذاران ، مقرر شد با مشخص نمودن نماینده ای از دانشگاه، مقدمات انعقاد قرارداد همکاری و تجاری سازی محصولات پیگیری شود.
آقای هادی کیخسروی ، مسوول مرکز آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه هدف از برگزاری این همایش را آشنایی دانشجویان با اصول و نحوه راه اندازی یک کسب و کار موفق، خلاقیت پروری و تبدیل ایده به عمل و همچنین فراهم آوردن شرایطی برای حضور مسوولان دولتی و همچنین سرمایه گذاران بخش خصوصی برای تبادل نظر و رفع مشکلات کارآفرینی در حوزه دانشجویی برشمرده و ابراز امیدواری نمودند که این گونه همایش ها در آینده نیز تداوم خواهد داشت.
🔹 گروه های کارآفرینی دانشجویی حاضر در همایش عبارت اند از:
1. گروه‌ آمرشی – با تولید قارچ گانودرما
2. شرکت نانوپژوهان حکیم – با تولید رنگ عایق حرارتی، رنگ های ترافیک-جدولی-کفپوش های اپوکس و …
3. گروه اسپیرومایس – با تولید جلبک اسپیرولینا
4. گروه تولیدی قارچ کامبوجا
🔹 مسوول مرکز آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه ضمن تشکر از زحمات سرکار خانم فاطمه‌محسنی‌نیکو – مدیر اجرایی و سرکار خانم معصومه‌صالحی – دبیر اجرایی همایش، از کلیه سرمایه گذاران دعوت نمودند که در صورت تمایل به سرمایه گذاری و مشارکت در تولید و تجاری سازی محصولات، حاضر به همکاری و انعقاد قرارداد خواهند بود.
لذا سرمایه گذاران محترم می توانند با مراجعه به مرکز و یا تماس با شماره های 9-44012878 – 051 اطلاعات لازم را دریافت نمایند .