پیام تبریک رئیس دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر به مناسبت فرا رسیدن سال نو

 

 

بسمه تعالی

یا مقلّب القلوب و الابصار

یا مدبر الیل و النهار 

یا محوّل الحول و الاحوال

حوّل حالنا الى احسن الحال 

 

همکاران گرانقدر و دانشجویان عزیز

 

نوروز  اگر چه پایانی است بر یک سال تلاش صادقانه شما، امّا سرآغازی است بر یکسال کوشش و خدمتی دیگر، سالی که ما را برآن میدارد تا با امید به فردائی بهتر تلاش خود را دوچندان ساخته، سختی ها را از پیش رو برداشته و با توکّل بر ایزد منان نقش و سهم خود  را  در سازندگی  و شکوفائی  ایران عزیزمان ایفا  نمائیم.
حس آمدن نوروز با جایگاه رفیعی که در خاطره ها   دارد  ما را  از   ورطه روزمرگی  به ایجاد انگیزه  در تغییر رفتار و نیل به تفکر راهبردی رهنمون می سازد، تا با بهره گیری  از  تعالیم بلند اسلام عزیز   راه   تعالی   و رسیدن   به کمال را در کلیه شئون طی نمائیم.
مفتخریم، خاضعانه سرتعظیم به پیشگاه با عظمت خدای سبحان فرود   آورده   و حضرتش را  شاکر باشیم که ما را یاری نمود تا با غلبه بر مشکلات و ر  فع موانع و تبدیل تهدیدها   به فرصت ها، کارنامه ای قابل قبول ارائه و سربلند و پیروز از آن بیرون آئیم.
اینجانب ضمن تقدیر  و تشکر از همراهی و  همدلی  همه عزیزان همکار  و دانشجویان عزیز، فرصت  را مغتنم دانسته، فرا رسیدن بهار طبیعت  و حلول سال نو را تبریک عرض نموده  و از درگاه حضرت دوست ایامی فرخنده، مبارک و سرشار از سلامتی را برای شما و خانواده گرامیتان آرزو می نمایم.

 

رضا روشن فکر

سرپرست دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه حکیم سبزواری

 
نوشته شده در: