پیام تبریک سال نو رییس دانشکده ریاضی به اساتید و همکاران محترم دانشگاه

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

به نام آفریننده زیبایی‌ها

بار دیگر نوروز با تمام زیبایی‌هایش فرا می‌رسد، بار دیگر ایام سرخوشی و سرسبزی می‌آید و بار دیگر طبیعت رخ می‌نمایاند و جلوه‌ای از آفرینش و جلال الهی آشکار می‌شود.

عید نوروز، پرتوی دلربا و چهره‌ای زیبا از آفرینش است که پیش از آمدنش، انبوه انسان‌ها را به تلاش و کوشش دعوت می‌نماید. خداوند رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغازی دوباره جلوه‌گر سازد تا یادمان باشد که هستیم.

این ایام فرصتی برای بازگشت به خود و انقلاب درون است و با زدودن غبار و هرگونه سیاهی دل و جان عینیت می‌یابد، این موهبت برای ایرانیان با فصل شکوفایی و بهار آفرینش مقارن شده تا آغاز سال جدید با رویت بی‌انباز خداوند و تحول طبیعت همراه باشد و مجالی برای تعمق در آیات و نشانه‌های الهی فراهم شود.

این‌جانب سال نو و نوروز 98 را که با مناسبت‌هایی همچون فرا رسیدن ماه رجب، ولادت با سعادت امام علی(ع)، میلاد پر برکت امام جواد(ع)، ایام اعتکاف و روز مرد همراه است را به محضر تمامی اساتید و همکاران محترم دانشگاه تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم در سال جدید نیز راه پرافتخار خدمت‌گزاری به ایران اسلامی باشد.

غلامرضا مقدسی _ رئیس دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر