برگزاری اولین دوره مربیگری درجه ۲ دارت در ایران

در راستای تفاهم نامه منعقد شده بین دانشگاه حکیم سبزواری و انجمن دارت جمهوری اسلامی ایران، اولین دوره مربیگری درجه ۲ دارت به میزبانی دانشگاه حکیم سبزواری از ۷تیرماه لغایت ۱۲تیرماه
برگزار گردید.

دکتر شهابی مسئول کمیته آموزش و تحقیقات انجمن دارت کشور اظهار داشتند که این دوره برای اولین بار است که از بدو تاسیس انجمن دارت در کشور برگزار می گردد. ایشان افزودند که دروس این دوره ۶ روزه را اساتید دانشکده علوم ورزشی در گرایشهای فیزیولوژی ورزشی و رفتار حرکتی و طب ورزشی، پروفسور حامدی نیا، دکتر حقیقی، دکتر عسکری، دکتر استیری و دکتر زیدآبادی و آقای علی‌آبادی تدریس نمودند. همچنین در طی برگزاری این دوره نشست هم اندیشی بین رئیس دانشکده علوم ورزشی، مدیر تربیت بدنی دانشگاه و اعضای هیات علمی دانشکده با رئیس و نایب رئیس انجمن دارت کشور و مدیر آموزشی فدراسیون انجمن‌های ورزشی برگزار گردید. در این نشست رئیس محترم انجمن دارت ت ایران ضمن قدردانی از آقای دکتر حدادنیا رئیس محترم دانشگاه حکیم سبزواری برای ایجاد امکانات و تجهیزات مناسب از آقای دکتر حامدی نیا رئیس محترم دانشکده علوم ورزشی و اعضای هیأت علمی آن دانشکده برای همکاری های علمی شان با انجمن دارت کشور تشکر و قدردانی کردند.
وی افزود در این دوره ۲۲ نفر از مربیان تراز اول کشور شامل سر مربی تیم ملی بزرگسالان، مربیان تیم های ملی نوجوانان، جوانان و منتخبی از بهترین مربیان این رشته از سراسر کشور جهت افزایش سطح علمی خود حضور یافتند. لازم به ذکر است که همزمان با برگزاری این دوره، اولین دوره مربیگری درجه ۳ دارت نیز برای دانشجویان دانشگاه حکیم سبزواری برگزار گردید.