دکتر امین کوشکی مسوول کانون بسیج اساتید شهرستان سبزوار با خوش آمد گویی به جانشین سازمان بسیج اساتید کشور و تبریک هفته بسیج ،حضور ایشان را در سبزوار و در جمع اساتید بسیجی مغتنم دانستند.

در ادامه دکتر اسدی رئیس دانشگاه حکیم سبزواری با گرامیداشت هفته بسیج ،نقش دانشگاه حکیم سبزواری را در پاسداشت رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) نقش پررنگی دانستند که استادان بسیجی توانسته اند بهترین نقش را در این زمينه ایفا کنند.

پس از ایشان، دکتر ابن الدین جانشین سازمان بسیج اساتید کشور با بیان اینکه بسیج اساتید نگاه علمی دارد، گفتند حرف ما در بسیج اساتید مطالبه گری است و اساتید بسیجی بایستی راهکارهای علمی برای برون رفت از مشکلات کشور را دنبال کنند.

ایشان در ادامه با اولویت قرار دادن پژوهش های مورد نظر سازمان بسیج اساتید که پژوهش های بهینه مبتنی بر علم را تشکیل مي دهند افزودند: این پژوهش ها باید بتواند مشکلات منطقه را حل کند و در این زمینه مساعدت های لازم توسط معاونت پژوهشی سازمان بسیج اساتید کشور صورت خواهد گرفت.

دکتر ابن الدین در ادامه حمایت از برگزاری کرسی های نظریه پردازی،نقد و مناظره را ضرورتی دانستند که ضمن اهمیت دادن به آن‌ بایستی موضوع مبتلا به کشور را در این جلسات بررسی شود.

ایشان فعال بودن در حوزه استارت آپ ها برای توسعه شغل و برای بررسی هرنقطه بحرانی کشور مسئله مهمی دانستند که باید در بسیج اساتید مورد توجه قرار گیرد.

ایشان در پایان با ابراز خرسندی از حضور اعضای جوان و فعال در بدنه بسیج اساتید،از مسوول کانون بسیج اساتید شهرستان‌سبزوار برای پیگیری های مجدانه و ایجاد تحول تقدیر و تشکر نمودند.