قابل توجه همکاران ارجمند
(اعضای هیات علمی، کارمندان،‌ همکاران بازنشسته، شرکتی و  حجمی)

با سلام و احترام،

پیرو بازدید نمایندگان محترم شورای صنفی کارکنان، شورای صنفی اعضای هیات علمی و امور اداری و پشتیبانی دانشگاه از مراکز اقامتی متعدد در شمال کشور جهت سفرهای تابستانی همکاران و با عنایت به تشکیل جلسه کارگروه رفاهی دانشگاه روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۹،  با موضوع بحث و تبادل نظر در خصوص ارزیابی اماکن مورد بازدید و  برگزاری این سفرها، با توجه به نظر اکثر اعضا مقرر گردید سه محل جهت نظرسنجی از همکاران در نظر گرفته شد که پس از پیش ثبت نام، نسبت به عقد قرارداد و انجام هماهنگی های بعدی اقدام خواهد شد.

لذا از همکاران گرامی خواشمند است پس از مشاهده تصاویر و مطالعه مشخصات اماکن اقامتی، با مراجعه به لینک ارائه شده، فرم نظرسنجی را تکمیل نمایید.

یادآور میگردد مهلت ثبت نظرات تا ساعت ۱۱ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ می باشد و از آنجایی که این نظر سنجی به عنوان پیش ثبت نام سفرها نیز در نظر گرفته شده و عقد قرارداد با محل اسکان براساس نتایج این نظرسنجی صورت خواهد گرفت، لذا ضروری است همکاران گرامی در این نظرسنجی شرکت نمایند.

شایان ذکر است به علت محاسبه ظرفیت اسکان و عقد قرارداد واحدهای اقامتی بر مبنای تعداد متقاضیان و شرکت کنندگان در نظر سنجی، اولویت ثبت نام با همکارانی خواهد بود که در نظر سنجی شرکت نموده اند.

 

 

 

  • تصاویر مربوط به متل آپارتمان بهارستان – نور :

  • تصاویر مربوط به متل آپارتمان دریا و درنا – سرخ رود:

  • تصاویر مربوط به متل آپارتمان سیکا – فریدون کنار: