قالب پایان‌نامه

قالب لاتک مناسب برای پروژه‌ها و پایان‌نامه‌های دانشکده ریاضی دانشگاه حکیم سبزواری با نام HSU-Thesis آماده شده است. از شروع نوشتن این قالب تاکنون، بسته به تغییرات قالب پایان‌نامه دانشکده و دانشگاه و یا مشکلات قالب، تغییرات مختلفی در آن صورت پذیرفته است که برخی از آنها در اینجـا آمده است. پیشنهاد می‌شود آخرین نسخه را دانلود و استفاده فرمایید. البته اگر تک‌لایو شما قدیمی است (مثلا ۲۰۱۳)، نسخه شماره یک قالب را می‌توانید استفاده کنید. برای استفاده از نسخه‌های بزرگتر از یک باید تک‌لایو ۲۰۱۴ با آخرین بروزرسانی‌ها یا تک‌لایو ۲۰۱۵ را داشته باشید.
تغییرات مهم اخیر:

نسخه ۱.۵: اضافه شدن امکان داشتن پایان‌نامه بدون گرایش، اصلاح صفحه صورتجلسه دفاع. توضیحات مربوط به صفحه صورتجلسه دفاع را در بخش ۱-۴-۲ ملاحظه فرمایید. دانلود

دانشجویانی که نسخه 1.4 قالب پایان‌نامه را دارند، کافیست فایل‌های HSU-Thesis.cls ، davaranJadval.tex و jadvalForm113t.pdf را از نسخه ۱.۵ برداشته و در پوشه فایل‌های خود کپی کنند.

نسخه ۱: تمیزکاری کدها، اضافه کردن متن راهنما، رفع اشکال شماره ردیف راهنمای دوم. تایید آقای دولت‌آبادی.
دانلود ، دانلود از سرور دانشگاه

دانشجویانی که تک‌لایو قدیمی (نسخه قبل از ۲۰۱۴) را دارند، از نسخه یک استفاده کنند.

درخصوص اسلایدسازی:

دانشجویانی که تک‌لایو نسخه ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ را دارند می‌توانند از این نمونه  که توسط آقای سیداحمدموسوی تهیه شده استفاده کنند.
دانشجویانی که نسخه ۲۰۱۵ – با آخرین بروزرسانی‌ها – یا مجموعه پارسی‌لاتک ۱۳۹۵ را دارند می‌توانند از این نمونه  که مبتنی بر beamer‌ است استفاده نمایند.

HSU-Thesis LaTeX Style - قالب لاتک پایان‌نامه‌های دانشگاه حکیم سبزواری با بسته زی‌پرشین

خواهشمند است دانشجویان گرامی مشکلات خود در استفاده از این قالب را در سایت پرسش و پاسخ پارسی‌لاتک  و با برچسب «حکیم سبزواری» طرح فرمایند.