اطلاعیه

باسمه تعالی

با عنایت به راه اندازی سایت مخابرات دانشگاه، شما می توانید جهت هر گونه اطلاعات ضروری از قبیل دانلود دفترچه تلفن پردیس دانشگاه با آخرین تغییرات ، نحوه کار با گوشی های VOIP و معمولی ، نحوه دریافت و ارسال فاکس دیجیتال ، آدرسها و اطلاعیه های ضروری ، دانلود نرم افزارهای مورد نیاز و …به بخشهای مختلف همین سایت مراجعه نمایید.

 
 
 

همچنین با توجه به تغییر برخی سیستم های مخابراتی از دیجیتال به Voip که منجر به تغییر شماره های دانشگاه از جمله دانشکده های فنی، نفت و پتروشیمی، تربیت بدنی، خوابگاهها و … گردیده و همچنین تغییر شماره های شهرستان سبزوار، خواهشمند است به نکات زیر توجه فرمایید:

 
 

1- پیش شماره ۴۰۰ دانشگاه به ۴۴۰۱ تغییر نموده است. لذا شما می توانید با افزودن پیش شماره ۴۴۰۱ به ابتدای هر داخلی بطور مستقیم از تمامی نقاط ایران با داخلی مورد نظر ارتباط برقرار نمائید.

 

2- با دانلود دفترچه تلفن از این بخش و قراردان آن بر روی صفحه دسکتاپ خود، تمامی شماره های مورد نیاز شما با آخرین تغییرات همیشه در دسترستان خواهد بود.

 

3- برای اطلاع از تغییرات شماره های شهرستان و نرخ هزینه ها به بخش اطلاعیه ها در صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.

 

4-برای مشاهده کامل بخش های مختلف سایت، تنها از  نرم افزار FireFox  استفاده نمایید.

 

5- از آنجا که گوشی های voip تنها امکان ذخیره ۵۰۰ شماره تلفن در خود را دارد، لذا امکان ذخیره تمامی شماره های پردیس دانشگاه در تلفن میسر نمی باشد.

 

6- با عنايت به اينكه اين گوشی ها دارای سیستم عامل بوده و روشن و خاموش کردن مداوم آن باعث کاهش عمر و آسیب جدی به دستگاه تلفن خواهد شد، لذا بایستی پریز این گوشی ها جدا از کامپیوتر تعبیه گردیده و جز در هنگام مرخصی ها و یا تعطیلات میان مدت و چند روزه، از خاموش نمودن مداوم و قطع برق روزانه دستگاه تلفن جداً خودداري گردد.

 

7- نظرات خود را جهت اصلاح دفترچه تلفن (از قبیل نام، عناوین، سمت، محل کار و … ) از طریق مخابرات دانشگاه (آقای لندرانی داخلی ۳۰۰۱ و ۳۰۰۲) و یا از طریق همین سایت، بخش  ارسال نظرات و دیدگاهها  ارسال نمایید. یقینا در اسرع وقت مطالب بررسی و اقدام لازم در این خصوص بعمل خواهد آمد.

 

 
 
 

                                                                                                                                                               با تشکر:

                                                                                                                                                   مدیریت مخابرات دانشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.