ستاد توسعه زیست فناوری سرآمدن معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای تشویق و حمایت از فعالان بخش زیست فناوری، از پژوهشگران این حوزه، تجلیل می‌کند.
ستاد توسعه زیست فناوری سرآمدن معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در اطلاعیه ای، اعلام کرد: این ستاد در نظر دارد مطابق با آیین نامه حمایتی مندرج در سایت ستاد به نشانی biodc.isti.ir فرآیند دریافت و داوری مدارک متقاضیان را آغاز کرده و در بخش پژوهش، از پژوهشگر برتر، پژوهشگر برتر جوان و واحد پژوهشی برتر، تجلیل کند.
براساس این اطلاعیه، مقرر است گروه پژوهش، زیرساخت و توسعه فناوری این ستاد با همکاری روابط عمومی وزارتخانه‌ها و انجمن‌های فعال در این زمینه اطلاع رسانی جامع و گسترده‌ای انجام دهد، بنابراین از علاقه‌مندان و فعالان حوزه زیست فناوری دعوت شده است که برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آیین نامه‌های مندرج در سایت ستاد توسعه زیست فناوری به نشانی biodc.isti.ir مراجعه کنند.
بنابر آیین نامه‌های گروه پژوهش، زیرساخت و توسعه فناوری ستاد توسعه فناوری، حمایت از پژوهشگران برتر، برتر جوان، مراکز پژوهشی، مقالات، پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و رساله‌های دکتری، فرصت‌های مطالعاتی، طرح‌های پژوهشی، اقدامات بین المللی، برگزاری نشست‌های تخصصی و فراخوان‌های پذیرش طرح‌های پژوهشی در بخش زیست فناوری، در دستور کار این ستاد قرار دارد.