هوشمند گستر

عدم تفکیک زباله علاوه بر هدر رفتن منابع ملی دارای معضلات اجتماعی بسیاری می‌باشد.در شرکت هوشمندگستر با ارائه سامانه چپاک(چه پااااااک!) سامانه هوشمند و جامع تفکیک پسماند از مبدا تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا با استفاده از فرهنگ‌سازی گام موثری در زمینه تفکیک پسماند برداشته و علاوه بر آن درآمد پایداری برای خانواده‌های عزیز و بافرهنگ ایرانی فراهم نماییم و تلاش خود را خواهیم کرد تا از هدر رفت منابع ملی جلوگیری کنیم.

معرفی سامانه چپاک

چپاک از سه پلتفرم اپلیکیشن شهروند ، پیمانکار و سفیر تشکیل شده است.

در این سیستم کاربران پس از تفکیک پسماند، درخواست خود را از طریق اپلیکیشن چپاک ثبت می‌کنند و راننده با استفاده از اپلیکیشن سفیر به محل مراجعه کرده و درخواست را تحویل می‌گیرد و کیف پول شهروند شارژ می‌شود،کاربران می‌توانند اعتبار اختصاص یافته خود را به را به حساب بانکی خود منتقل کنند،شارژ بخرند، قبوض خود را پرداخت کنند و یا به خیریه کمک کنند. همچنین پیمانکار و شهرداری از طریق پنل خود می‌توانند به تمام جزئیات و روند کار سیستم نظارت داشته باشند.

چپاک همکاری ویژه‌ای با خیریه‌ها داشته و با روش کاملا جدید که برای اولین بار اجرا شده است ماهانه مبالغی را از این طریق برای امور خیریه جمع‌آوری می‌کند.همچنین درصدی از درآمد چپاک صرف کاشت درختان می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن شرکت در ارتباط باشید.

۰۹۱۵۴۱۳۲۱۸۱

۰۵۱۴۴۶۴۱۹۵۹

اطلاعات تماس

آدرس: میدان صاحب الزمان،  خیابان 24 متری انقلاب، خیابان نیستان،  پلاک 5

کد پستی: 9618676115
تلفن تماس: 44641952-44641958
پست الکترونیک: roshd@hsu.ac.ir