نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ثبت نام می کند : 

سفری تا بهشت امام رضا (ع) برای دانشجویان تازه عروس یا تازه داماد

شرایط ثبت نام:
– ثبت نام در طرح ملی «همسفر تا بهشت» صرفا به صورت الکترونیکی بوده و زوجینی که حداقل یک نفر از آن‌ها دانشجو بوده و تاریخ رسمی عقد آنان در فاصله زمانی ۱ فروردین ۱۴۰۱ الی ۳۰ مهرماه ۱۴۰۲ باشد، مجوز ثبت‌نام از طریق درگاه اینترنتی خواهند داشت.

– ملاک شرکت در طرح ملی «همسفرتابهشت» دانشجو بودن حداقل یکی از زوجین در تاریخ رسمی عقد می‌باشد. (نه دانشجو بودن در زمان ثبت‌نام)

– در مواردی که هر دو نفر زوجین, دانشجو باشند» لازم است فقط یک از آن‌ها به عنوان داوطلب اصلی در سامانه ثبت نام نماید.

– به منظور قطعی‌شدن ثبت‌نام زوجین دانشجو می‌بایست حداکثر تا دو هفته پس از ثبت‌نام اولیه در سامانه گام‌های بعدی تا نهایی‌شدن ثبت‌نام و انتخاب کاروان را طی نموده و تایید نهایی را از سامانه اخذ نمایند.

– کلیه هزینه‌های اسکان پذیرایی و برنامه‌های فرهنگی آموزشی در مشهد مقدس به مدت سه شب و چهار روز بر عهده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خواهد بود. (هزینه‌های رفت وآمد به مشهدمقدس و بالعکس به عهده زوجین می‌باشد)

– متاسفانه امکان شرکت جاماندگان دوره‌های گذشته به هیچ عنوان میسر نیست. بر این اساس از تماس‌ غیرضروری با ستاد پرهیز فرمایید.

– امکان ثبت‌نام دانشجویانی که ازدواج مجدد کرده‌اند وجود ندارد. (در صورتیکه هر دو نفر زوجین در سال‌های پیشین به جشن ازدواج دانشجویی اعزام نشده باشند؛ در اینصورت ستادهای استانی پس از تأیید این مورده نسبت به نامه نگاری با ستاد مرکزی ازدواج دانشجویی (مفاد) اقدام نموده تا در صورت صلاحدید اعزام این زوج و امکان ثبت‌نام آنان به صورت دستی میسر شود.)

اطلاعات کامل طرح ازدواج دانشجویی همسفر تا بهشت 👇

نکات مهم:

  1. طبق آخرین مصوبات ستاد ازدواج دانشجویی کشور، دانشجویان دانشگاه های استان خراسان رضوی (به جز مشهد) باید همان کاروان های مشهد را انتخاب نمایند.
  2. با شرکت در سفر ازدواج دانشجویی می توانید از سایر برنامه ها و تسهیلات بعدی این طرح که در آینده اعلام می گردد استفاده نمایید.

جهت ثبت نام در طرح ازدواج دانشجویی همسفر تا بهشت بر روی دکمه زیر کلیک کنید