کودکان اندیشمند امروز ،آینده سازان فردای میهن

برای اولین بار در ایران دانشگاه حکیم سبزواری، با این باور که کودکان اندیشمند امروز آینده سازان فردای میهن هستند و برای ایجاد نگرشی نو به دنیای علم در کودکان، دانشگاه کودکان حکیم سبزواری را راه اندازی کرده است.

در دانشگاه کودکان حکیم سبزواری دانشجویان خردسال یک دانشگاه واقعی را با شرکت در کلاس های جذاب با موضوعات هیجان انگیز تجربه می کنند و در کلاس ها و آزمایشگاه ها و کارگاه های این دانشگاه ، از  استادان دانشگاه حکیم سبزواری مفاهیم علمی را با بیانی ساده و قابل درک می آموزند.

درهای دانشگاه حکیم سبزواری در تیرماه 1401 به مدت 3 هفته بر روی کودکان 9 تا 12 ساله باز می شود و شگفتی ، آزمایش ، پژوهش و تجربه های نو در انتظار این کودکان خواهد بود.

علاوه بر شرکت در کلاس ها کودکان می توانند با حضور در پناهگاه حیات وحش شیراحمد طبیعت را به طور مستقیم لمس کنند، با فضاهای آموزشی و پژوهشی و ورزشی دانشگاه آشنا شوند و زندگی دانشجویی را تجربه نمایند.

اتمام مهلت ثبت نام 

شروع دوره دانشگاه کودکان حکیم سبزواری از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ می باشد.
باستثنای روز یکشنبه ۱۲ تیرماه کلیه کلاس ها در روزهای زوج هفته برگزار خواهد شد.
برنامه کلاسی متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

قبل
بعدی
روزها
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
زمان ثبت نام به پایان رسید.

دروس دوره

چرخه حیات

 چرخه حیات استاد: سرکار خانم دکتر فاطمه صادقی فر بدن موجودات زنده از ماکروملکولهایی زیستی تشکیل شده است. این ماکروملکولها در کنار یکدیگر ساختار های

ادامه مطلب »

دنیای نفتی ما

دنیای نفتی ما        اساتید درس: آقای دکتر سید محمد مهدی نوری، آقای دکتر حمید حیدرزاده درزی، خانم دکتر تکتم شنوایی زارع                                  در این درس دانش

ادامه مطلب »

نشانی: خراسان رضوی – سبزوار – توحید شهر- پردیس دانشگاه حکیم سبزواری - گروه آموزش های الکترونیکی و آزاد

پست الکترونیکی: child@hsu.ac.ir

تلفن : 05144012879