باسمه تعالی

 

قابل توجه دانشجویان پذیرفته شده دوره نوبت دوم (شبانه) مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۱۳۹۸

 

ضمن خیر مقدم و تبریک به مناسبت ورود به عرصه جدید علم و دانش، لازم است قبل از اقدام به ثبت نام قطعی،  دانشجویان دوره نوبت دوم ( شبانه ) نکات ذیل را به دقت مطالعه نمایند.

نکته (۱) : دانشجوی پذیرفته شده در نیم سال اول باید علی الحساب  مبلغ   ۹/۰۰۰/۰۰۰ ریال(نهصد هزار تومان) به شکل الکترونیکی پرداخت نمایند . (قابل پرداخت با تمامی کارتهای عضو شبکه شتاب).

توجه نمایید این مبلغ به صورت علی الحساب بوده و باقیمانده شهریه طی اطلاعیه ای که بعداً از طریق پورتال دانشجویی به اطلاع خواهد رسید، باید پرداخت گردد.

نکته (۲) : دانشجویان باید پرداخت خود را فقط به شکل الکترونیکی و از طریق پورتال دانشجویی انجام دهند، جهت دریافت اطلاعات بیشتر به راهنمای پرداخت الکترونیکی موجود در پروتال دانشجو مراجعه شود. (قابل پرداخت با تمامی کارتهای عضو شبکه شتاب)

از تمامی پذیرفته شدگان گرامی تقاضا می شود از مراجعه حضوری به امور مالی دانشجویان شهریه پرداز جهت پرداخت شهریه خود، خودداری فرمایند.

نکته (۳) : قابل ذکر است در صورتی که دانشجویان پس از ثبت نام الکترونیکی حتی بلافاصله تقاضای انصراف از تحصیل را نمایند ؛ شهریه ثابت و پس از تاریخ حذف و اضافه دروس؛ کل شهریه واریز شده به استناد قانون جزو جریمه انصراف تلقی خواهد شد و قابل برگشت نخواهد بود .به دانشجویان تأکید می گردد جهت حذف دروس خود قبل از زمان حذف و اضافه به کارشناس گروه یا آموزش دانشکده خود مراجعه نمایند .

نکته (۴) : در صورت تمایل به استفاده از مرخصی یا مهمانی با دریافت فرم از دانشکده پس از تکمیل مشخصات لازم است شهریه ثابت را به ازای هر نیمسال پرداخت نمایند . ضمناً انتخاب واحد به صورت گروهی درنیمسال اول برای تمام دانشجویان جدیدالورود از طرف کارشناس گروه یا آموزش دانشکده انجام می پذیرد لذا در هنگام درخواست مرخصی یا مهمانی نسبت به حذف دروس خود قبل از زمان حذف و اضافه به کارشناس گروه یا آموزش دانشگاه مراجعه نمایند, در غیر اینصورت پس از زمان حذف و اضافه کل شهریه دروس( ثابت و متغیر) از دانشجو اخذ می گردد .

نکته (۵) : درصورتی که دانشجو ظرف مدت ۳ ماه از زمان فراغت ازتحصیل (آخرین امتحان جهت دوره کارشناسی و تاریخ دفاع از پایان نامه جهت دوره های تحصیل تکمیلی) برای تسویه حساب مراجعه ننماید، به ازای هر ماه به میزان ۵ درصد شهریه ثابت همان مقطع تحصیلی دریافت می شود.

 

شهریه دروس مقطع کارشناسی دانشجویان دوره نوبت دوم بر اساس شهریه مصوب شده در کمیسیون دائمی دانشگاه به شرح جدول ذیل می باشد:    

× شهریه ثابت ورودی های مذکور تا پایان تحصیل آنان ثابت بوده و تغییری نخواهد کرد.

× شهریه متغیر هر سال با تصویب هیأت رئیسه دانشگاه، حداکثر تا ۱۵% نسبت به سال قبل، افزایش می یابد.

 

امور مالی دانشجویان شهریه پرداز