تیم هندبال پسران دانشگاه حکیم سبزواری با کسب عنوان نایب قهرمانی به کار خود در رقابت‌های هندبال پسران چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور در شیراز پایان داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پسران هندبالیست حکیم در بازی فینال نتیجه را به تیم اصفهان واگذار و عنوان نائب قهرمانی رقابت ها را بدست آوردند؛ همچنین در بازی رده بندی تیم فردوسی مشهد با غلبه بر تیم شیراز عنوان سوم این رقابت ها را کسب کرد.

گفتنی است مسابقات هندبال پسران چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور با حضور ۱۲ تیم در ۴ گروه برگزار شد. این در حالی بود که در مجموع ۲ هزار و ۵۰۰ دانشجوی پسر از ۱۲۰ دانشگاه کشور، به مدت ۸ روز درقالب  ۱۴ رشته ورزشی در بزرگترین رویداد فرهنگی ورزشی دانشجویان با یکدیگر رقابت کردند.

 لازم به یادآوری است در مسابقات بخش دختران که پیش از مسابقات ورزشی پسران برگزار شد، تیم هندبال دختران دانشگاه حکیم سبزواری نیز مقام سوم چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور را کسب کرد.


روابط عمومی دانشگاه کسب این موفقیت ارزشمند را به ریاست، همکاران معاونت دانشجویی وفرهنگی،
مدیریت تربیت بدنی، مربیان، سرپرست و بازیکنان تبریک و شادباش عرض نموده و آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون را برای این عزیزان از ذات خداوند متعال مسالت داریم.