طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه، دکتر رسول اسمعیلی نیسیانی،عضو محترم هیات علمی گروه مهندسی مواد و پلیمر به عنوان “معاون مدیر همکاری‌های علمی، بین‌المللی و دانشجویان غیرایرانی” دانشگاه  منصوب شد.
متن حکم بدین شرح است:
باسمه تعالی
جناب آقای دکتر رسول اسمعیلی نیسیانی
عضو محترم هیات علمی گروه مهندسی مواد و پلیمر

سلام علیکم

نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب عالی به موجب این حکم به سمت “معاون مدیر همکاری‌های علمی، بین‌المللی و دانشجویان غیرایرانی” دانشگاه  منصوب می شوید.

انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی، روحیه انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و جلب همکاری جامعه دانشگاهی و منابع انسانی حوزه مربوط تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه را برای تحقق قوانین و مقررات مربوط به پیشرفت همه جانبه و احقاق حقوق دانشگاه و دانشگاهیان به کار گیرید. امید است در راستای افزایش کیفیت و کمیت جذب دانشجویان بین‌المللی، تقویت دیپلماسی علمی در چارچوب برقراری تفاهم‌نامه‌های بین‌المللی با دانشگاه‌های سایر کشورهای جهان و توجه ویژه به برگزاری همایش‌های مشترک بین‌المللی بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

توفیق روزافزون جناب‌ عالی را در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای(مدظله العالی) از درگاه پروردگار متعال خواستاریم.

 

دکتر محمد علی زنگنه اسدی

رئیس دانشگاه