با حکم رئیس دانشگاه خانم مهندس زهره فصیح فر عضو هیات علمی گروه مهندسی کامپیوتر به عنوان “مدیر گروه آموزشی مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات” منصوب شد.

متن این حکم بدین شرح است:

باسمه تعالی

سرکار خانم مهندس زهره فصیح فر
عضو محترم هیات علمی گروه مهندسی کامپیوتر

با سلام

عطف به پیشنهاد مندرج در نامه شماره ۵۶۸۶۶ مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ رئیس محترم دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر  به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت یک سال به سمت مدیر گروه آموزشی مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات” دانشکده مذکور منصوب می گردید. انتظار می رود با اهتمام و جدیت کافی در راستای تحقق سند دانشگاه اسلامی و با توجه به نقاط قوت گروه به موضوعات زیر توجه ویژه مبذول دارید. ضمناً آیین‌نامه مربوط به وظایف و اختیارات مدیر گروه جهت اطلاع و اقدام لازم به پیوست می‌باشد.

۱- افزایش تولیدات علمی و پژوهش های کاربردی و مسأله محور درآمدزا مبتنی بر توان اعضای هیات علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی؛

۲- تأکید بر آموزش مهارت محور و کارآفرین و ایجاد رشته های نوین نیازمحور با همکاری سایر گروه ها در دانشگاه؛

۳- توجه ویژه به رفتار و اخلاق حرفه ای و فردی در دانشجویان با تاکید بر نظم، انتقادپذیری، پرسشگری و ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس در دانشجویان؛

۴- ترغیب اعضای هیات علمی به راهنمایی، مشاوره و نظارت بر سنوات تحصیلی دانشجویان، به منظور منطقی نمودن سنوات مقاطع مختلف؛

۵- برنامه ریزی در زمینه حضور تمام وقت، تکمیل ساعات موظف اعضای هیات علمی و توزیع آن در طول هفته؛

توفیق روزافزون جناب‌عالی را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال خواستارم.

با امید به توفیقات الهی
محمد علی زنگنه اسدی