تیم هندبال دختران دانشگاه حکیم سبزواری روز چهارشنبه در اختتامیه مسابقات هندبال دانشجویان دختر سراسر کشور و در بازی نهایی توانست تیم دانشگاه فردوسی مشهد را با نتیجه ۲۰ به ۱۵ شکست دهد و به عنوان قهرمانی این رقابت ها دست یابد.

 تیم دانشگاه الزهرا(ع) تهران نیز با شکست تیم دانشگاه شهید بهشتی تهران به مقام سوم این مسابقات که در سبزوار برگزار شد، دست یافت.
در این دوره از مسابقات مونس علی پناه با تعداد ۵۰گل از دانشگاه الزهرا(س) به عنوان خانم گل، سعیده ایلامی از دانشگاه باهنر کرمان به بهترین عنوان بازیکن و نیلوفر بهمنی از دانشگاه اراک بهترین دروازبان شناخته شدند.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه حکیم سبزواری در حاشیه مراسم اختتامیه  گفت: هدف از برگزاری مسابقات هندبال دانشجویان دختر سراسر کشور شناساندن اهمیت ورزش بانوان در سراسر کشور است.
دکتر محمد رضا معین فرد افزود: با توجه به اینکه سبزوار یکی از مهدهای هندبال ایران است، کمبود داور درجه یک در این خصوص احساس می شود که باید در این زمینه تدابیری اندیشیده شود.
مسابقات هندبال قهرمانی دانشجویان دختر سراسر کشور از تاریخ هفتم بهمن ماه با حضور ۱۳ تیم در چهار گروه بصورت دوره ای آغاز گردید و هشت تیم برتر جدول به رقابت پرداختند.