بازارچه تولیدات دانشجویی با هدف تقویت کارآفرینی دانشجویان و با تأکید بر توسعه کسب و کار و اشتغال دانشجویان در دانشگاه حکیم سبزواری برگزار می شود.

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه حکیم سبزواری در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه با اعلام این خبر، گفت: بازارچه تولیدات دانشجویی با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و شورای اجتماعی وزارت کشور و با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی و تقویت کارآفرینی و با تأکید بر توسعه کسب و کار و اشتغال دانشجویان به میزبانی دانشگاه حکیم سبزواری برگزار می شود.

 دکتر رسول شادنیا، افزود: دانشجویان دانشگاه حکیم سبزواری محصولات و دستاوردهای تولیدی خود را در قالب ۳۴ غرفه در این بازارچه به معرض بازدید و فروش می رسانند.

 وی اضافه کرد: در این بازارچه محصولات و دستاوردهای دانشجویی در زمینه های صنایع دستی، هنرهای تجسمی،گردشگری، سوغات و خوراکی های محلی، نرم افزارهای کاربردی، محصولات کشاورزی و… عرضه خواهد شد.

 مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، بیان کرد: بازارچه تولیدات دانشجویی از تاریخ ۴ لغایت ۹ اسفند ۱۳۹۷ در محل سایت قدیم دانشگاه حکیم سبزواری برگزار می گردد.

لازم به ذکراست ۱۵ دانشگاه از میان دانشگاه های کشور برای اجرای طرح چرتکه (برپایی بازارچه تولیدات دانشجویی) از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری انتخاب شده اند که دانشگاه حکیم سبزواری تنها دانشگاه منتخب غیرمرکزاستان درمیان منتخبین است.