برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز ملی شدن صنعت نفت

به همت انجمن علمی مهندسی نفت، مراسمی به مناسبت گرامیداشت سالروز ملی شدن صنعت نفت، در تالار اجتماعات دانشکده مهندسی نفت و پتروشیمی برگزار شد.

DSC05488(FILEminimizer)

در این مراسم که با شرکت جمع کثیری از دانشجویان علاقه مند، مسئولان و اعضای هیأت علمی دانشکده، آقای مهندس  افتخاری، رئیس شرکت نفت منطقه سبزوار و برخی دیگر از مدیران شرکت نفت برگزار شد، ابتدا خانم دکتر مختاری، رئیس دانشکده مهندسی نفت و پتروشیمی، ضمن عرض خیرمقدم وخوش آمدگویی به تمامی میهمانان، ازتلاش وهمت دانشجویان انجمن نفت وهم چنین از حضور مسئولان شرکت نفت تقدیر کرد و ابراز امیدواری نمود که این تعامل دوجانبه بیش از گذشته رشد و گسترش یافته و حوزه دانشگاه و صنعت بتوانند از تعامل با یکدیگر، بهره مند گردند.

DSC05553(FILEminimizer)

آقای مهندس افتخاری، رئیس شرکت نفت منطقه سبزوار نیز در این مراسم، ضمن ابراز خوشوقتی از حضور در جمع دانشجویان رشته های نفت و پتروشیمی دانشگاه حکیم، آمادگی این شرکت را جهت پذیرش دانشجویان به عنوان کارآموز ابراز داشت و نیز در طلیعه بهار طبیعت و سال نو، آمادگی این شرکت را جهت بازدید دانشجویان ازشرکت نفت و پالایشگاه آبادان، مژدگانی داد.

DSC05548(FILEminimizer)

پس از سخنان رئیس شرکت نفت منطقه سبزوار نیز آقایان مهندس اللهیاری و مهندس صنعتی، از اعضای هیدت علمی دانشکده در نشستی صمیمی، به سوالات دانشجویان پاسخ دادند.

شایان ذکر است که در این مراسم، برنامه های متنوع فرهنگی و هنری نیز برای دانشجویان، به اجرا درآمد.

تهیه و تنظیم خبر و عکس ها

زهرا دهنوی– دانشجوی رشته مهندسی برق و الکترونیک و خبرنگار روابط عمومی دانشگاه