آزمون عملی رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در کنکور ۹۹ در دانشگاه حکیم سبزواری به عنوان دومین حوزه اجرای این آزمون در خراسان رضوی برگزار می‌شود.

مدیر گروه تربیت بدنی دانشگاه حکیم سبزواری در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه ضمن اعلام این خبر گفت: این آزمون با شرکت ۱۱۶۹داوطلب متقاضی ادامه تحصیل در رشته علوم ورزشی  از شهرهای سبزوار، نیشابور، فیروزه، خوشاب، جغتای، داورزن، جوین، بردسکن، خلیل آباد از امروز تا ۳۰شهریور به مدت چهار روز در دانشگاه حکیم سبزواری برگزار می شود.

دکتر زیدآبادی با اشاره به اینکه در سال های گذشته تنها حوزه برگزاری آزمون در استان خراسان رضوی، دانشگاه فردوسی بود، افزود: خوشبختانه با توجه  پتانسیل و امکانات دانشگاه حکیم سبزواری در حوزه ورزشی و همچنین رایزنی های صورت گرفته توسط دانشکده علوم ورزشی و عملکرد خوب دانشگاه در برگزاری آزمون ها، امسال به عنوان دومین حوزه برگزاری این آزمون در استان، میزبانی آزمون عملی تربیت بدنی کنکور به دانشگاه حکیم سبزواری واگذار شد.

وی خاطرنشان کرد: آزمون عملی امسال در دانشگاه حکیم سبزواری با در نظر گرفتن کلیه ملاحظات و تمهیدات بهداشتی جهت پیشگیری از بیماری کووید-۱۹ (کرونا) اجرا خواهد شد.