جانشین رئیس بسیج اساتید کشور گفت: امروز یکی از محورهای جهاد تبیین تلاش برای افزایش مشارکت مردم در عرصه انتخابات پیش رو است.

دکتر محمدرضا ابن الدین یکشنبه شب در نشست با بسیجیان دانشگاه حکیم سبزواری افزود:مشارکت در انتخابات مشروعیت نظام جمهوری اسلامی را در جهان ارتقا و فرصت های جدیدی برای نظام ایجاد می کند

وی تصریح کرد: استادان دانشگاه و همه افرادی که تریبونی در اختیار دارند در مساجد، مدارس، محیط های دانشگاهی و دیگر فضاهای جامعه برای ترغیب بیشتر مردم در عرصه انتخابات تلاش کنند.

این عضو هیات علمی دانشگاه جامع امام حسین (ع) افزود: تلاش برای مشارکت مردم نوعی جهاد اکبر محسوب می شود لذا باید همه در میدان باشیم و در ثواب این شکل گیری مشارکت گسترده سهیم شویم .

دکتر ابن الدین با اشاره به اقدامات شاخص مجلس و دولت در عرصه های مختلف گفت: کاهش نرخ تورم، رشد اقتصادی، شکل گیری تجارت خارجی، توسعه و بهبود روابط خارجی با دنیا تمامی این شاخص‌ها بیانگر حرکت رو به رشد است.

جانشین رئیس بسیج اساتید کشور گفت: شاخص‌ها بیانگر رشد و حرکت توسعه ای کشور است لذا این تحول بستری برای افزایش سرمایه اجتماعی و امیدواری مردم است که با حضور پای صندوق‌های رای انتخاباتی با مشارکت بالا محقق شود.

دکتر ابن الدین افزود: جمهوری اسلامی از ابتدا در جنگ تمام عیار قرار داشته چون انقلاب اسلامی زیربنای‌ترین نگرش غرب را نشانه گرفته و نظام حکمرانی ما متفاوت است و جنس انقلاب اسلامی ظلم ستیزی، استکبار ستیزی و عدالت خواهی ست و در برابر ناعدالتی ها ایستاده‌ است.

وی ادامه داد: امروز آمریکا از درون پوسیده است سرمایه اجتماعی آنها رو به افول و اعتماد عمومی مردم به حکمرانان آنها به پایین‌ترین حد رسیده و کسری بودجه وحشتناک و تولید ناخالص داخلی آنها کاهش یافته است.