قابل توجه کلیه شرکت کنندگان دعوت شده به  مرحله مصاحبه آزمون دکتری سال ۱۳۹۶ دانشگاه حکیم سبزواری

ضمن تبریک به داوطلبان محترم، خواهشمند است جهت تکمیل مدارک خود این اطلاعیه را بصورت کامل مطالعه نمایند.
فایل های مورد نیاز در ذیل این اطلاعیه به صورت pdf و word می باشد، داوطلبان محترم می توانند فرم مشخصات فایل word را دانلود کرده و پس از تکمیل در روز مصاحبه به کمیته مصاحبه کنده ارائه نمایند.
 
مدارک مورد نیاز برای انجام مصاحبه آزمون دکتری سال ۱۳۹۶

ضروری است کلیه مستندات مندرج درفرم شماره ۱ (مشخصات داوطلب  و رزومه) همانند مقالات، مدرک زبان و … به هنگام مصاحبه به کمیته برگزار کننده مصاحبه ارائه گردد.

  • اصل شناسنامه یا کارت ملی – مدرک نظام وظیفه .
  • اصل گواهی شرکت در آزمون زبان های خارجی مانند  TOFEL – TOLIMO – TELP و …….  که در آن نمره زبان اخذ شده مشخص باشد.
  • واریز مبلغ ۰۰۰/۷۰۰ریال به شماره حساب ۷۸۷۴۵۱۷۵۵۴ به نام درآمداختصاصی دانشگاه حکیم سبزواری نزد بانک تجارت شعبه مرکزی سبزوار قابل واریز از تمامی شعبه ها و تحویل فیش آن در زمان مصاحبه. (متقاضیان هررشته دانشگاهی لازم است فقط مبلغ ۷۰۰۰۰۰ ریال واریز نمایند در صورت تمایل به انتخاب گرایش های دیگر نیاز به واریز وجه نمی باشد .
  • کارنامه یا ریزنمرات دوره کارشناسی وکارشناسی ارشد.اصل مدرک کاردانی برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته
  • پایان نامه(رساله) دوره کارشناسی ارشد.

همچنین شایان ذکر است شرکت کنندگان دعوت شده به مصاحبه آزمون دکتری جهت اطلاع از “اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره کارنامه نتیجه انتخاب رشته و وضعیت علمی داوطلبان در هر کد رشته محل همراه با برنامه زمانی مراجعه و مدارک مورد نیاز برای شرکت در مرحله مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی (مرحله ارزیابی تخصصی)آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» نیمه متمرکز سال ۱۳۹۶” می توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. قابل توجه است ملاک تاریخ مصاحبه تاریخی است که توسط دانشگاه تعیین شده است در صورتی که دانشگاه به جز موارد زیر تاریخی تعیین نکرده باشد ملاک حضور برای مصاحبه تاریخ درج شده در اطلاعیه سازمان سنجش می باشد.
 

تاریخ های اعلام شده برای مصاحبه توسط دانشگاه

*یادآوری مهم ۱: قابل توجه دعوت شدگان به مصاحبه دکتری در گروه شیمی و فیزیک ، نظر به هماهنگی های به عمل آمده زمان مصاحبه دکتری گروه شیمی از ۱۳ خردادماه به ۲۰ خردادماه و گروه فیزیک از ۱۳ خردادماه به روز ۲۱ خردادماه تغییر یافت.
 
*یادآوری مهم۲: قابل توجه دعوت شدگان به مصاحبه دکتری در گروه مهندسی پزشکی( گرایش بیوالکتریک) و مهندسی برق- الکترونیک، نظر به هماهنگی های به عمل آمده زمان مصاحبه دکتری گروه مهندسی پزشکی( گرایش بیوالکتریک) از تاریخ ۲۸ خردادماه به ۲۱ خردادماه و زمان مصاحبه مهندسی برق- الکترونیک، از ۱۷ تیر به ۲۷ خردادماه تغییر یافت.دعوت شدگان می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی به وب سایت دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه حکیم سبزواری به آدرس https://www.hsu.ac.ir/ece/ مراجعه فرمایند.
 
*یادآوری مهم ۳: قابل توجه دعوت شدگان به مصاحبه دکتری  ریاضی( آنالیز) نظر به هماهنگی های به عمل آمده زمان مصاحبه دکتری ریاضی آنالیز از ۱۳ خرداد به ۲۲ خردادماه تغییر یافت.
 
*یادوآری مهم ۴: قابل توجه دعوت شدگان به مصاحبه دکتری در گروه زبان و ادبیات عربی ،نظر به هماهنگی های به عمل آمده  زمان مصاحبه دکتری گروه زبان و ادبیات عرب از ۳ تیرماه به  روزهای ۷  و ۱۲ تغییر یافت.  دعوت شدگان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی با شماره های ۰۵۱۴۴۰۱۳۱۱۱/ ۰۹۳۷۰۶۰۳۳۸۳  و و یا ایمیلseyyed1221@yahoo.com تماس حاصل فرمایند.
*یادآوری مهم۵: تاریخ مصاحبه رشته مهندسی مواد و متالورژی (کد رشته ۲۳۵۹) از ۱۲ تیر ماه به ۱۷ خرداد ماه تغییر یافت.
توجه!!کلیه دعوت شدگان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با مدیرگروه مربوطه تماس حاصل فرمایند( پیش شماره خراسان ۰۵۱ می باشد)

دانشکده ادبیات وعلوم انسانی
زبان و ادبیات فارسی                   ۴۴۰۱۳۱۶۲
آموزش زبان انگلیسی                ۴۴۰۱۳۳۶۲
دانشکده الهیات و معارف اسلامی 
زبان و ادبیات عرب                         ۴۴۰۱۳۱۱۱
دانشکده تربیت بدنی وعلوم ورزش
فیزیولوژی ورزشی- فزیولوژی ورزشی عصبی     ۴۴۰۱۲۷۶۵
دانشکده جغرافیا وعلوم محیطی 
جغرافیای طبیعی-ژئومورفولوژی۴۴۰۱۳۲۹۷
آب و هوا شناسی کشاورزی
آب و هوا شناسی شهری
آب و هوا شناسی – تغییرات آب و هوایی
دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر 
ریاضی محض (آنالیز)         ۴۴۰۱۳۱۹۲
ریاضی محض(جبر و توپولوژی)
ریاضی محض
دانشکده علوم پایه
فیزیک(هسته ای)                      ۴۴۰۱۳۲۲۰
شیمی(شیمی معدنی)             ۴۴۰۱۳۳۲۵
دانشکده مهندسی
مهندسی مواد                      ۴۴۰۱۲۷۷۸
مکانیک سیالا                      ۴۴۰۱۳۸۱۳
دانشکده مهندسی برق وکامپیوتر

مهندسی برق (الکترونیک)۴۴۰۱۲۸۲۹

مهندسی پزشکی(بیوالکتریک)