به ‌نام خدا
قابل توجه پذیرفته‌شدگان دکتری  سال ۱۴۰۲ دانشگاه حکیم سبزواری

ضمن عرض تبریک قبولی در مقطع دکتری این دانشگاه و با آرزوی موفقیت به اطلاع می‌رساند که ثبت نام در دانشگاه حکیم سبزواری در دو مرحله به شرح ذیل صورت می پذیرد.

۱- ثبت نام اینترنتی(موقت)

مرحله اول ثبت‌نام ورودی‌های دکتری  سال ۱۴۰۲ از روز شنبه ۱۱/۰۶/۱۴۰۲ لغایت چهارشنبه ۱۵/۰۶/۱۴۰۲ به‌صورت غیرحضوری از طریق پرتال دانشجویی انجام می‌گیرد.

۲- ثبت نام قطعی (ارائه اصل مدارک)

نحوه ارائه اصل کلیه مدارک پذیرفته‌شدگان به صورت حضوری از شنبه ۰۱/۰۷/۱۴۰۲ لغایت دوشنبه ۱۰/۰۷/۱۴۰۲ انجام می گیرد.

ثبت نام اینترنتی :

پذیرفته‌شدگان ملزم هستند جهت تکمیل اطلاعات به لینک زیر مراجعه نمایند :

https://pooya.hsu.ac.ir/educ/registration/index.php

برای ورود ، نام کاربری (شماره داوطلبی) و رمز ورود (کدملی) است.


مدارک لازم:

۱– دانشنامه یا گواهینامه موقت مقطع کارشناسی مورد تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت که در آن معدل مقطع کارشناسی قید شده باشد.

۲- دانشنامه یا گواهینامه موقت مقطع کارشناسی ارشد  مورد تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت که در آن معدل مقطع کارشناسی ارشد قید شده باشد. (تاریخ فراغت از تحصیل مقطع کارشناسی حداکثر ۳۱/۰۶/۱۴۰۲ می تواند باشد و همچنین دانشجویان سال آخر می توانند به صورت موقت گواهی معدل و تاریخ فارغ‌التحصیلی ارسال نمایند که اعتبار این گواهی تا تاریخ ۳۰/۰۸/۱۴۰۲می باشد و می بایست تا قبل از این تاریخ اصل مدرک تحصیلی را تحویل نمایید).

تبصره : بدیهی است داوطلبانی که دارای شرایط معدل و تاریخ فارغ‌التحصیلی اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور نباشند، ثبت‌نام آنان لغو خواهد شد

۲– حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارکنان دولت

تبصره : کارکنان سازمان های دولتی می بایست نامه موافقت با ادامه تحصیل را از سازمان مربوطه اخذ و ارائه نمایند و همچنین معلمین نیز چنانچه متعهد به خدمت به وزارت آموزش و پرورش می باشند می بایست فرم موافقت با ادامه تحصیل را جایگزین مدارک تحصیلی ارائه نمایند .

۳- اصل شناسنامه جهت رویت.

۴-کارت ملی جهت رویت.

۵- مدرک تعیین کننده وضعیت نظام وظیفه: کپی کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت موقت یا دائم (اصل کارت تعیین کننده نظام وظیفه جهت رویت)  و پذیرفته‌شدگانی که فاقد کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت موقت یا دائم می‌باشند، ملزم هستند برای اخذ معافیت تحصیلی از طریق پورتال دانشجویی، درخواست های آموزشی اقدام نمایند و مدرک اخذ شده را تحویل دهند.

۶- تاییدیه تحصیلی مقطع قبلی(مقطع کارشناسی ارشد) : که دانشجو می بایست از سامانه جامع امور دانشجویان(سجاد) دریافت و به دانشگاه تحویل دهید.

۷– سهمیه مربیان : ارائه موافقت با ادامه تحصیل از دانشگاه محل خدمت.

۸-  پرداخت هزینه صدور کارت دانشجویی از طریق پرتال دانشجویی

۹- انتخاب واحد درسی پذیرفته‌شدگان پس از اتمام ثبت نام اینترنتی و ارائه اصل مدارک تحصیلی توسط دانشکده مربوط انجام خواهد شد .

۱۰- شروع کلاسها در نیمسال اول از روز دوشنبه ۳ مهرماه می‌باشد که نحوه برگزاری کلاس ها به صورت حضوری خواهد بود.

مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه حکیم سبزواری