مدیر فرهنگی دانشگاه، دستاوردهای ششمین جشنواره ملی حرکت را تشريح کرد.

سید نورا… رضوی، مدير فرهنگي دانشگاه، پس از انتخاب به عنوان مدير فرهنگي برگزيده در ميان دانشگاه هاي کشور، اظهار داشت:

جشنواره سراسري و ملي حرکت هر ساله در بین دانشگاه های سراسر کشور برگزار می گردد و درسال ۹۲ ، اين جشنواره  در اواخر بهمن ماه در دانشگاه صنعتی شریف با مسولیت اداره کل فرهنگی وزارت متبوع برگزارشد.

این جشنواره اختصاص به انجمن های علمی داشته و دستاوردهای یک ساله اين انجمن ها ابتدا در سطح دانشگاهی وسپس در جشنواره سراسري کشور به نمایش گذاشته  می شود.

وی افزود:

ارزیابی به صورت گروهی انجام می گردد و داورهای آن درسطوح  دانشجویی وکشوری هستند.

دانشگاه حکیم سبزواری در بین دانشگاه های شمال وشمال شرق کشور بعد از دانشگاه فردوسی بیشترین مقام ها را کسب کرد.

از جمله مدیر فرهنگی دانشگاه به عنوان مدیر برگزیده کشورانتخاب و از دکترفرجی دانا، وزیر محترم علوم،تحقیقات و فناوري، لوح تقدیر به همراه تندیس جشنواره را دریافت نمود.

سيد نور ا… رضوي ضمن تشکر از حمایت هاي بي شائبه مسئولان دانشگاه، اظهارامیدواری کرد که درآینده با حمایت هاي بيشتر و ایجاد فضای مناسب و تعامل با انجمن های علمی، شاهد سرافرازی و پیشرفت روزافزون دانشگاه در عرصه هاي فرهنگي باشیم.

مدير فرهنگي دانشگاه همچنين ازتلاش های ارزنده دانشجویان به ویژه اعضاي انجمن علمی، آقایان علی فتحی مدیر فرهنگی – دانشجویی وفرقانی مسوول امور انجمن ها که نقش به سزایی دربرگزاري این جشنواره در دانشگاه داشتند، صمیمانه تشکر کرد.

مقام هاي کسب شده در جشنواره ملي حرکت توسط دانشگاه حکيم سبزواري:

۱-مدیر فرهنگی برگزیده:  آقاي سید نورا… رضوی

۲-انجمن علمی برگزیده: انجمن علمی معماری(دبیر: خانم مریم ضیایی مزینانی)

۳- انجمن علمی برگزیده درفعالیت های ترویجی: انجمن علمی علوم تربیتی (دبیر: آقاي داوود پژوهان)

۴- انجمن علمی قابل تقدیر در فعالیت های پژوهشی: انجمن علمی مکانیک(دبیر: آقاي امید سعدی خانی)

روابط عمومی دانشگاه نيز به نيابت از جامعه دانشگاهي دانشگاه حکيم سبزواري، کسب این دستاوردها را به ریاست محترم دانشگاه ، مدیرمحترم فرهنگی، اساتید، کارکنان ، انجمن های علمی و دانشجویان فرهیخته تبریک عرض می نماید.