نخبه های قرآنی دانشگاه حکیم سبزواری در جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور خوش درخشیدند و موفق به کسب سه مقام برتر این جشنواره کشوری شدند.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه حکیم سبزواری در آئین اختتامیه سی‌وچهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور که با حضور آیت‌الله جعفر سبحانی مرجع عالیقدر شیعیان و دکتر منصور غلامی، وزیر علوم برگزار شد، علی شیخ جامی مقام سوم حفظ کل قران کریم، زینب ضیا دوست مقام سوم رشته قرائت ترتیل در بخش خواهران و محمد رضا جاهدی نیا در رشته تفسیر موضوعی قرآن مقام سوم را کسب کردند.

 لازم به یادآوری است سی‌وچهارمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور در حالی در روزهای ۱۰ و ۱۱ مهرماه با شرکت۴۵۰ نخبه قرآنی از دانشگاه‌های سراسر کشور به میزبانی دانشگاه قم برگزار شد که از میان چهار دانشجوی راه یافته دانشگاه حکیم سبزواری به مرحله مسابقات کشوری، سه دانشجوی دانشگاه رتبه های برتر مسابقات قران و عترت کشوری را کسب کرده و به مسابقات ملی قرآن و عترت که در دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد، راه یافتند.

 گفتنی است آقای عباس بابائی رییس گروه حمایت و پشتیبانی و  کارشناس مسئول قرآنی دانشگاه حکیم سبزواری این دانشجویان را  در مسابقات همراهی نمودند.