مدیر روابط عمومی و دفتر ریاست دانشگاه حکیم سبزورای گفت: همزمان با ایام انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، دهمین دوره همایش بزرگ آشنایی با رشته های تحصیلی به میزبانی دانشگاه حکیم سبزواری برگزار می شود.

دکتر امین کوشکی با اشاره به اینکه در این همایش دانشگاه حکیم سبزواری میزبان داوطلبان کنکور و والدین آنها خواهد بود، افزود: این همایش در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی دانشگاه و به منظورمهیا نمودن بستری ناسب و اثر بخش جهت کمک به داوطلبان سبزواری آزمون سراسری جهت انجام بهترین انتخاب برگزار می شود.

وی افزود: در این همایش که با حضور روسای دانشگاه های شهرستان، اعضای هیات علمی و مشاوران مجرب کنکور برگزار خواهد شد، مهم ترین و به روزترین اطلاعات لازم درخصوص رشته های تحصیلی به شرکت کنندگان و خانواده های آنها ارائه خواهند شد.

مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه حکیم سبزورای اظهار داشت: معرفی آینده شغلی رشته های تحصیلی برای داوطلبان و خانواده های آنها و تشریح و ارائه مهم ترین مؤلفه های مورد نیاز برای انتخاب هر یک از این رشته ها توسط مشاوران مطرح شهرستان از جمله بخش های این همایش است.

دکتر کوشکی با اشاره به اینکه این همایش به صورت کاملا رایگان برگزار می شود، اظهار داشت: همایش بزرگ آشنایی با رشته های تحصیلی روز سه شنبه۳۱ مردادماه ساعت ۱۶ عصر در تالار استاد شریعتی دانشگاه حکیم سبزواری برگزار خواهد شد.

گفتنی است جهت تسهیل در رفت و آمد داوطلبان گرامی و خانواده ها، سرویس ایاب و ذهاب از ساعت ۳۰/۱۵ الی ۱۶عصر سه شنبه از میدان فهمیده به سمت دانشگاه برقرار خواهد بود.