مدیر مرکز کارآفرینی و دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه از برگزاری دومین همایش صنعت سیمان و افق پیش رو با محوریت اجرایی دانشگاه حکیم سبزواری در مهرماه سال جاری خبر داد.

دکتر احسان امیری راد در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه گفت: دومین دوره همایش صنعت سیمان و افق پیش رو با مشارکت دانشگاه حکیم سبزواری، شرکت سیمان سبزوار، ۲۸ و ۲۹ مهرماه در سالن همایش های رازی – تهران برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری  اولین دوره  این همایش در آذر ماه ۹۴ یادآور شد: تجربه برگزاری موفق دوره اول این همایش که  با حضور مهمانانی از شرکت های خارجی از کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، ایتالیا و چین همراه بود سبب شد که امسال و برای دومین دوره این همایش با محوریت اجرایی  دانشگاه حکیم سبزورای برگزار گردد.

وی هدف از برگزاری این همایش را برقراری ارتباط تنگاتنگ میان پژوهشگران، صنعتگران و تجار دخیل در صنعت سیمان، به عنوان صنعت مادر عنوان کرد و افزود:برگزاری چنین همایش هایی  با مشارکت دانشگاه، صنعت و فعالین اقتصادی سبب هم افزایی و نقطه شروع مناسبی جهت همکاری بهتر این حوزه ها خواهد بود

دکتر امیری راد یادآور شد: در حاشیه این همایش علمی نمایشگاهی از توانمندی شرکت های داخلی به همراه آخرین دستاوردهای روز دنیا در زمینه صنعت سیمان برگزار خواهد شد.